War Thunder

Walcz na lądzie, wodzie, a także w powietrzu dowodząc setkami czołgów, okrętów, śmigłowców oraz samolotów. Rywalizuj z innymi graczami, zwyciężaj i zdobywaj nagrody, by następnie ulepszyć swoje maszyny i stać się jeszcze lepszym!
Inne Gry do pobrania
Metin 2

Metin 2

Wkrocz do świata fantasy, pogrążonego w chaosie spowodowanym "Kamieniami Metin". Eksploruj wielki świat, wykonuj misję i zdobywaj coraz to lepszy ekwipunek. Sprzymierz się z innymi graczami i wspólnie osiągajcie cele, by zdobyć bogactwo i szacunek innych...

Albion Online

Albion Online

Zanurz się w sandboxowym świecie fantasy — eksploruj otwarty świat, zbieraj surowce, handluj z innymi graczami i wytwarzaj coraz to lepszy ekwipunek. Twórz sojusze, a następnie tocz intensywne walki PvP, by zdobyć bogactwo i miano najlepszej...

World of Warships

World of Warships

Wkrocz do świata wojen morskich, w którym przejmiesz dowodzenie nad wieloma okrętami XX wieku. Graj, wykonuj misję i zwyciężaj by zdobywać różne nagrody, a także odblokowywać coraz to nowe statki.

World of Tanks

World of Tanks

Zostajesz kierowcą jednego z wielu czołgów i walczysz w drużynowych bitwach pvp - ulepszasz czołgi i odblokowujesz nowsze, potężniejsze maszyny.

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *