Jedzenie w Valheim
NazwaIkonaZdrowieLeczenie (hp/cykl)KondycjaCzas trwania (sek)Max ilość w 1 slocie
Maliny1012060050
Podgrzybek1512060050
Jagody1512060050
Marchew1511560050
Nordyckie maliny1512580050
Miód2052030050
Maślak2012060050
Zupa marchewkowa20260150010
Queens jam30240120010
Pieczony ogon niksy35220100020
Cooked meat40230120020
Chleb40270180020
Pieczona ryba45225120020
Turnip stew50250160010
Kiełbasa60340160020
Fish wraps60490240010
Cooked serpent meat70340200050
Cooked lox meat70340200020
Serpent stew80480240010
Pasztecik z Lox'a80480240010
Kaszanka90450240010
tagi: Valheim

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *